Menü
Menü
RE360 Gayrimenkul Buluşması
RE360 Gayrimenkul Buluşması

Fuyapı olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında “Yeniden İyi Olma Zamanı” diyerek, Alkaş Group tarafından düzenlenen RE360 Gayrimenkul Buluşması’na destekçi sponsoru olarak katıldık. Birbirinden değerli ve alanında uzman konuşmacıların yer aldığı etkinlikte, 2024 gayrimenkul trendleri, hibrit dünyada gayrimenkulün geleceği, gayrimenkulde marka ülkeler ve Türkiye, gayrimenkul sektöründe yapay zeka uygulamaları ve teknoloji, gelecek teknoloji trendleri ve gayrimenkulde ihracatı artırmanın yolları konuları işlendi. Etkinlik, sektörün geleceği hakkında ortak akıl ve yol haritası oluşumuna katkı sağladı. 

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Özer Ünsal, Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ve Optimist Group Ajans Başkanı, Gentleman Dergisi İmtiyaz Sahibi Feyzan Ersinan ile konferans vesilesiyle bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanımız, Green Concept projemizden müstakil villa alarak sözleşme imzaladığımız Durmuş Döven ile inşaat sektörü ve yeni projelerimiz hakkında konuştu. 

 

Sektör profesyonelleri olarak bizleri bir araya getiren Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş standımızı ziyaret ederek hem firmamıza ve hem de projelerimize ilgisiyle bizleri onurlandırdı.