Menü
Menü
Basında Biz
Fuyapı 10. Yılını Muhteşem Bir Lansmanla Kutladı.
Fuyapı 10. Yılını Muhteşem Bir Lansmanla Kutladı. 1 Mart Cuma günü Charisma De Luxe Hotel’de gerçekleştirdiğimiz Fuyapı 10. Yıl Lansmanı, İstanbul ve Kuşadası’nın önde gelen isimlerini bir araya getirdi.
Dünya Gazetesi CEO’su Burcu Kösem’in Üstüme Vazife köşesinde Fuyapı ile ilgili kaleme aldığı yazısı
Dünya Gazetesi CEO’su Burcu Kösem’in Üstüme Vazife köşesinde Fuyapı ile ilgili kaleme aldığı yazısı Dünya Gazetesi CEO’su Burcu Kösem’in Üstüme Vazife köşesinde Fuyapı ile ilgili bir yazı kaleme aldı.
EkoTürk TV Yatırım Rotası
EkoTürk TV Yatırım Rotası Fuyapı Yönetim Kurulu Başkanı Özer Ünsal EkoTürk TV'de Ziya Çiçek'in konuğu oldu.
Özer Ünsal'ın Dünya Gazetesi Ocak Röportajı
Özer Ünsal'ın Dünya Gazetesi Ocak Röportajı Yönetim Kurulu Başkanımız Özer Ünsal,  Dünya Gazetesi ile gayrimenkul sektörünü değerlendirdiği ve projelerinden bahsettiği bir röportaj gerçekleştirdi.
RE360 Gayrimenkul Buluşması
RE360 Gayrimenkul Buluşması Alkaş Group tarafından düzenlenen RE360 Gayrimenkul Buluşması’na destekçi sponsoru olarak katıldık.
Capital Aralık Sayısı
Capital Aralık Sayısı Yönetim Kurulu Başkanımız Özer Ünsal, iş ve ekonomi dergisi Capital’in aralık ayı konuğu oldu.
Fuyapı Yeni Reklam Yüzü Korel Cezayirli
Fuyapı Yeni Reklam Yüzü Korel Cezayirli Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde oynayan başarılı oyuncu Korel Cezayirli, Fuyapı ile 2 yıl sürecek reklam anlaşması yaptı.
Kemal Doğulu ile Yaza Veda Partisi
Kemal Doğulu ile Yaza Veda Partisi Kuşadası’nda gayrimenkul ve lüks konut projeleri inşaa eden firması Fuyapı A.Ş Kemal Doğulu ile Yaza Veda Partisi düzenledi.
Fuyapı’dan Yonca Evcimik ile Yaza Merhaba Konseri
Fuyapı’dan Yonca Evcimik ile Yaza Merhaba Konseri Kuşadası’nda inşaat sektöründe faaliyet gösteren Fuyapı, çalışanları ve iş ortaklarının katıldığı organizasyon ile Yonca Evcimik konseri düzenledi.