Menü
Menü
Fuyapı 10. Yılını Muhteşem Bir Lansmanla Kutladı.

   

 

Fuyapı 10. Yılını Muhteşem Bir Lansmanla Kutladı. 

 

    1 Mart Cuma günü Charisma De Luxe Hotel’de gerçekleştirdiğimiz Fuyapı 10. Yıl Lansmanı, İstanbul ve Kuşadası’nın önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Sektördeki 10. yılımızı kutladığımız gecede Yeşim Salkım sahne alırken, gecenin sunuculuğunu Özge Ulusoy üstlendi. 

 

    Bu özel tarihi bizimle kutlayarak mutluluğumuzu paylaşan ve Fuyapı 10. Yıl Lansmanı’nı onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

 

    Kuşadası’nın lüks villa ve konut denilince akla ilk gelen inşaat firması Fuyapı, sektördeki 10. yılını Özge Ulusoy’un sunuculuğunu üstlendiği ve Yeşim Salkım’ın sahne aldığı muhteşem bir lansmanla kutladı.

 

    Charisma De Luxe Hotel’de gerçekleşen lansmanda Dünya Gazetesi CEO’su Burcu Kösem, Dünya Gazetesi İletişim Müdürü Sait Ravanoğlu, Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Yüksel Okşak, Fuyapı reklam yüzü ünlü oyuncu Korel Cezayirli ve birbirinden kıymetli konuklar katılımcı olarak yer aldı.

 

    Lansmanın açılış konuşmasını, Fuyapı Yönetim Kurulu Başkanı Özer Ünsal yaptı. Konuşmasının başında, şirketinin 10. yıl dönümünü birlikte kutladıkları için misafirlere teşekkür eden ve memnuniyetini dile getiren Ünsal, “10 yıl önce Fuyapı olarak yola çıktığımızda, hayal bile edilemeyecek kadar büyük hedefler koymuştuk. Ancak azim, çalışma disiplini ve en önemlisi değerli çalışanlarımız ile iş ortaklarımızın desteğiyle bu hedeflere adım adım yaklaştık. Bugün burada, başarı dolu bir geçmişe ve geleceğe umutla bakan bir şirkete sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti. “Geçmişte elde ettiğimiz başarılarla gururlanırlen, gelecekte daha büyük hedeflerle yolumuza devam edeceğimiz için heyecan doluyum. Fuyapı sadece bir inşaat firması değil, aynı zamanda bir gelecek vizyonunun göstergesi konumundadır. Bugün bu vizyonu hayata geçirme yolunda önemli bir adım atıyor olacağız. Bu yolculukta bizimle olan ve bu özel tarihi bizimle kutlayarak mutluluğumuzu paylaşan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.