Menü
Menü
Capital Aralık Sayısı
Capital Aralık Sayısı

Fuyapı’nın mevcut durumu, faaliyet alanları, hedefleri, büyüme stratejisi, “Bina değil, yaşam alanı yaratma” mottosu ve sürdürülebilirlik yaklaşımları ile ilgili önemli açıklamaların yer aldığı keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Dergiden bir bölümü aşağıda bulabilirsiniz.

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Özer Ünsal, 2014 yılında girdiği inşaat sektöründe yeni hedefler oluşturma sürekliliği ve aynı anda birçok proje yönetme kabiliyetiyle Fuyapı’nın kısa zamanda agresif bir büyüme gerçekleştirdiğinin altını çiziyor. Hayatta bir şeyi istemekten ziyade o şeyin kendisi olma halini benimsediğini söyleyen Ünsal, bu bakış açısının kendisini hayatının her alanında başarıya götürdüğüne inanıyor. 

FUYAPI olarak tümü Kuşadası’nda olmak üzere toplam 103 bin metrekarelik alanda konut projeleri tamamladık ve faaliyetlerimize Bodrum, Çeşme ve Antalya’da da emsal projeler yaparak devam edeceğiz. Kurucumuz Özer Ünsal, “Önümüzdeki dönemlerde hedefimiz toplamda 1 milyon metrekarelik alanda herkes için huzur dolu yaşam alanları oluşturmak. Bu doğrultuda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” diyor.