Menü
Menü
Başkan'dan Mesaj
Başkan'dan Mesaj

FUYAPI’nın Değerli İş Ortakları,
Kıymetli Çalışanlarımız ve Dostlarımız;

 

FUYAPI AŞ olarak yıllardır mottomuz olan “Bina değil yaşam alanı yaratma” prensibimiz bize tercih ve tavsiye edilen bir marka olma başarısını kazandırdı. Gerek yurt içinden ve gerekse yurt dışından gelen misafirlerimizin konutlarımıza gösterdikleri ilginin mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet seviyemizi her geçen gün daha da yukarı çıkartarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Kurumsal değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak, iş stratejilerimizi ve organizasyon yapımızı sürekli olarak güncelleyip iyileştireceğiz. Sağlam, güvenilir ve kârlı bir şirket olma kararlılığımızı sürdüreceğiz.

 

FUYAPI’nın gelişiminde bölgemize ve Türkiye’ye katma değer sağlamak yaptığımız işin en büyük dayanağıdır. Ülkemizin bereketli topraklarına, kültürel figürlerine ve insanlarına olan inancımız bizi motive etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana genç bir marka olmamıza rağmen özellikle pandemi döneminde yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik ve kendimizi sürekli çalışmaya, üretmeye adadık.

 

Sağlam ve sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Yatırımlarımızı planlarken insan kaynağımızın enerjisini ve tecrübesini, kurumsal işleyişe olan bağlılığımızı ve finansal gücümüzü kullanacağız. Özellikle genç çalışanlarımızın güncel bilgilerini marka hafızamızla birleştireceğiz.

 

Bizimle yola çıkanlara ve yanımızda olanlara, ekibimize, tedarikçilerimize, manevi desteğini her zaman hissettiğimiz dostlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

 

Ürettikleriyle yaşama değer katmak FUYAPI’nın daimî hedefi olacaktır.

 

Saygı ve sevgilerimle…

 

Özer ÜNSAL
Yönetim Kurulu Başkanı